Jack Black, Ninja ve PewDiePie’a Rakip YouTube kanalını başlattı

Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Jack Black, 21 Aralık’ta YouTube kanalını başlattı. Video oyunlarına (diğerleri arasında) kanalında değinecek. Oyuncu PewDiePie’yi ele geçirmeyi umuyor. Büyük bir rakip olarak kendini görüyor.

”  Bu daha büyük olacak Ninja [flama-yıldızı Fortnite] den, ve daha büyük PewDiePie  ”  Jack Black uyarıyor. Oyuncu, şarkıcı, yapımcı ve komedyen 21 Aralık’ta YouTube kanalını açtığını ve yayınlara başladığını duyurdu .

ZATEN YARIM MİLYONDAN FAZLA ABONESİ VAR

Jablinski Games adındaki kanalında Oyunları deniyor ve video oyunlarına ciddi zaman ayırıyor. İlk içeriğinin açıklamasında, oyuncu “ yiyecek  ” ve “  hayat  ” hakkında da konuşacağını belirtti  .  Her Cuma günü video göndereceğini garanti veriyor.

Sahibi gibi çılgın bir kanal olacağına söz veren jack black’in  1.6M+ abonesi var ve sürekli artıyor.

Yine de videonun açıklamasına göre, Jack Black’in oğlu Jablinski Games’in yapımı ve düzenlemesi ile ilgilenecek. Oyuncu yorumlarda şöyle diyor: “   [Bu projenin] arkasında üretim ekibi yok, sadece oğlum var . Bana destek oluyor ve beni motive ediyor. Onu çok seviyorum. O benim minnak oğlum. ”

AMAÇ: DEV PEWDİEPİE’NİN ÖTESİNE GEÇMEK

Zaten birkaç aydır T-Serisi denilen bir Hintli kanalla rekabet eden PewDiePie endişe duyuyordu:  Jack Black, kanalının hızlı bir şekilde onu aşacağını idda ediyor. Komedyenin gururla PewDiePie’nin kullandığı efsanevi oyun koltuğunda burada göründüğü gibi oturuyor olması işin espritüel tarafı.

Jack Black, gelip YouTube’ta şansını deneyen ilk oyuncu değil. Will Smith’in zaten 4 milyondan fazla abonesi var ve Reese Witherspoon haftada birkaç video yayınlıyor . James Franco, felsefeye adanmış bir zincir başlatmıştı , ama çabucak pes etti. Bu türlerin karışımı, bu girişimlerin bazılarının kendiliğinden olmayışını eleştiren platform hayranları tarafından her zaman iyi görülmüyor.

Türk youtube tutkunları türk oyun meraklısı youtuber’ları da takip ediyordur. Dış medyadan bu yeniliği sizlerle paylaşmak istedik

Yazar: Teknoloji24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir