Freebox Delta: UFC-Que Devialet oynatıcı

Arkadaşlarınızla Paylaşın!

UFC-Que Choisir kutusuz yeni teklifle geri döndü.

Delta Freebox’unun sunumundan beri UFC-Que Select’in manzarasında özgürsünüz.  21 Aralık 2018’de yayınlanan bir makalede , tüketici derneği odaklanmış 480 Euro ödemek istemeyen  Devialet alıcılarına  cevap olarak sadece birkaç gün tanıtıldı.  Zaten evde çok iyi bir donanım olarak kendini gösteriyordu.  İnternet erişimine odaklanan Freebox Delta S teklifinin tüketiciler birliğini ikna etmediğini kabul etti. Grup, Devialet smart tarafından tasarlanan ses çubuğu ile ilgili tüm hizmetlerin kaybına odaklanmış durumda. TV kanalları dahil, Freebox One aboneliğinde şuan için mevcut ve  ilk yıl daha ucuz olacak.

DEVİALET’te TV YOK vs.

Açıklamasıyla dikkat çeken UFC-Que Choisir, “  Delta S herhangi bir TV servisine erişime izin vermiyor! Ücretsiz kanal demeti, tekrar, VOD, Kanal tarafından sunulan hiçbir TV ve hepsinden öte Netflix yok  . Elbette ki bu uygun olmayan bir fiyattır: ayda 39.99 avro, basit bir internet erişimi için gereksiz bir ödemedir ve pahalıdır. Hele ki  bazılarının 10 Gbit / s fiber kullandığı düşünülürse bu biraz anormal bir durum oluyor. Özellikle de, “Ücretsiz”  49 milyon avroluk bir komisyon ücreti eklemek ” beraberinde tartışmaları getiriyor.. 

UFC-Que Choisir  Son raporunda, ayrıca güvenlik paketinin (59 avro’luk bir seçenek) sunumunu açıklığa kavuşturmasını, 49 avroluk iptal ücretini haklı çıkardığını ve 99 avro ücretin geri ödenmesiyle ilgili açıklama yapılmasını istiyor. 

Zamanla bu durumun açıklığa kavuşacağı, müşteri memnuniyeti ve maduriyetlerin netleşeceği bekleniyor.

Yazar: Teknoloji24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir